fbpx

PR&MORE

Vi gör

Svensk Leverantörstidning

– Sveriges största affärstidning för leverantören och underleverantören!
Svensk Leverantörstidning har funnits på marknaden sedan 1984 och utkommer sju gånger per år, med en upplaga på ca 28.700 exemplar. Tidningen är en marknadsplats för Sveriges näringsliv och vi strävar efter att hålla våra läsare uppdaterade genom intressanta artiklar och nyheter.
www.svenskleverantorstidning.se

Medarbetare

Stefan Carewall, 0709 – 290275, stefan.carewall@hexanova.se

Axel Eriksson, 0701 – 432601, axel@hexanova.se

Peter Hägg, 0729 – 949492, peter@hexanova.se

Alexander Lundström, 0706 – 450622, alexander@hexanova.se

Oliver Malm, 0731 – 743434, oliver.malm@hexanova.se

Jan Arkhede, 0708 – 901275, jan.arkhede@hexanova.se

Robert Ullberg, 0705 – 106620, robert.ullberg@hexanova.se

Victor Salazar 0739 – 328281,  victor@hexanova.se

Pär Axelsson, 0708 – 398704, par.axelsson@novitax.se

Bengt-Olle Persson, 0723 – 719938, bopp@telia.com

 

Redaktör

Örjan Persson, 031 – 7190521, orjan.persson@hexanova.se

Assisterande redaktör

Carolina Fredriksson, 0733 – 456899, carolina.fredriksson@hexanova.se