PR&MORE

Vi gör

Svensk Leverantörstidning

– Sveriges största affärstidning för leverantören och underleverantören!
Svensk Leverantörstidning har funnits på marknaden sedan 1984 och utkommer sju gånger per år, med en upplaga på ca 28.700 exemplar. Tidningen är en marknadsplats för Sveriges näringsliv och vi strävar efter att hålla våra läsare uppdaterade genom intressanta artiklar och nyheter.
www.svenskleverantorstidning.se

Medarbetare

Victor Salazar  0728-76 51 75 victor@hexanova.se

Bengt-Olle Persson 0723-71 99 38 bopp@telia.com

Saad Abdelaziz saad@hexanova.se

Stefan Carewall stefan.carewall@hexanova.se

Jan Christiansen (DK) 0763-94 89 86 jan.christiansen@hexanova.se

Carl Ekeberg 031-719 05 17 carl@hexanova.se

Christian Forsling 0723-17 23 33 christian@hexanova.se

Patrik Hogland 0790-20 57 05 patrik.hogland@hexanova.se

Håkan Larsén  0707-13 97 13 hakan.larsen@hexanova.se

Jan Olsson 0723-70 48 49 janne@hexanova.se